+7 (72336) 4-27-00

 

Шығыс – Қазақстан облысы

Риддер қаласының учаскелік сайлау комиссиялары

№ 122 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Индустриальная к., 15, ғимарат: «№ 9 негізгі орта мектебі» КММ

Төрайымы – Т.Ю. Николенко, төрағаның орынбасары – Н.В. Миллер, хатшысы – Е.Н. Горбачева, мүшелері: А.П. Шальнева, А.Д. Кодинцева, Г.В. Иванова, Е.П. Рудник

№ 123 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Индустриальная к., 15, ғимарат: «№ 9 негізгі орта мектебі» КММ

Төрайымы – О.Г. Доценко, төрағаның орынбасары – Н.П. Акентьева, хатшысы – Р. Т. Бердыгожаева мүшелері: Е.А. Оралгазина, Т.В. Клубничкина, О.А. Шабанов, Е.П. Рудник

№ 124 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Горноспасательная көшесі, 25 «Кәсіби әскерилендірілген авариялық-құтқару қызметтерінің орталық штабы» РМҚК өндірістік-жөндеу шеберханалары

Төрағасы – А.Ғ. Құрмет, төрағаның орынбасары - Громова Т.В., хатшысы – Адрышева А.К. мүшелері: Т.А. Костромыгина, А.М. Мұхамедрахым, А.Р. Тұрысбекова

Г.К. Жуатқанова

№ 125 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Курек к-сі, 45, «№ 12 орта мектебі»   КММ ғимараты

Төрағасы – В.А. Димаков, төрағаның орынбасары – С.И. Чернова, хатшысы –  Е.А. Крукович, мүшелері: М.Б. Антоненко, Г.Ж . Ахметжанова, Е.А. Березикова, Е.Т. Кузьмина

№ 126 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Победа көшесі, 8 ғимарат: «Шаңырақ» көпсалалы мектеп-гимназиясы» КММ

Төрайымы – Ю.Н. Майданюк, төрағаның орынбасары – Т.С. Баталов, хатшысы – А.К. Оспанова, мүшелері: Н.В. Меренкова, Р.В. Братусева, А.С. Енгесенова, С. Мұқан, А.Е. Ахметова, И.Е. Мұхамадиев

№ 127 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Ермаков к-сі, 1. «Алтай ботаникалық бағы» ШЖҚ РМК ғимараты

Төрайымы – Н.Н. Лынова, төрағаның орынбасары – А.В. Митрофанов, хатшысы – Г.С. Шобакова, мүшелері: О. А. Лагус, Г.Ю. Бояринова, И.Н. Цоколова, Н.П. Власова,

№ 128 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Семипалатинская к-сі, 12, ғимарат: «ҚР Әділет министрлігі ШҚО Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасы» РММ

Төрайымы – В.А. Шиллер, төрағаның орынбасары – Л.В. Свирина, хатшысы –Е.А. Головко, мүшелері: А.А. Ахметжанов, О.А. Лоскутова, А.П. Премина, Д.Е. Белгібаева  

№ 129 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Пригородное ауылы, совхозный ықшамауданы, 41, Пригородное ауылының әкімшілік ғимараты

Төрайымы – Е.П. Филимонова, төрағаның орынбасары – О.А. Николышина, хатшысы – Е.В. Гайдук, мүшелері: Г.Г. Скоробогатова, Н.С. Кучина, Оспанова Д. Б., Штоколова Л.В.

№ 130 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Киров көшесі, 90, «№ 1 мектеп-лицей» КММ

Төрайымы – Н.В. Каменева, төрағаның орынбасары – О.В. Третьякова, хатшысы – О.Г. Жистовская, мүшелері: К.Т. Соколов, И.В. Казинская, В.А. Палихова, А.Н. Ефанова

№ 131 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Тоқтаров көшесі, 17а, «№10 орта мектебі» КММ ғимараты

Төрайымы – Т.Н. Пешкова, төрағаның орынбасары – А.В. Болгова, хатшысы – В.И. Никифорова, мүшелері: С.И.Родионова, Л.В. Белкина, Л.М. Марамыгина, О.А. Прокопчук, Е.Н. Герасимович, Л.Ю. Медведева

№ 132 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, В. Клинка көшесі, 11, «№ 5 орта мектебі» КММ ғимараты

Төрағасы – М.В. Воротынцев, төрағаның орынбасары – И.И. Кулишкина, хатшысы –Ю.А. Крюкова, мүшелері: Ж.С. Каирбекова, О.С. Мизимбаева, С.К. Маралбаева, Г.В. Крахалева, Н.А. Поломошнова, Д.В. Дементьева, В.А. Мороз, М.Б. Ильбисинов

№ 133 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Лесхоз кенті, 32, ғимарат: «Риддер орман шаруашылығы» КММ

Төрағасы – Б.Б. Уезбаев, төрағаның орынбасары – Г.М. Манапова, хатшысы – Е.Н. Клиновицкая, мүшелері: К.М. Калмакпаева, Ж.Н. Куслиянова

№ 134 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

г.Риддер, ул. Кунаева, 27, здание: КГУ «Средняя школа №2».

Төрайымы –А.Н. Сафронова, төрағаның орынбасары –Т.А. Кошкарева, хатшысы –Т.В. Артеменко, мүшелері: Н. Е. Қуанышева, Р.Б. Тұрсынбеков, Т.В. Кузнецова, И.П. Тасова, Т.Т. Сағатбаев, А.А. Мұхаметрахымова, Ж.Ж. Тайгулова, А.А. Зайнелқан

№ 135 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Қонаев к-сі, 27, «№2 орта мектебі» КММ ғимараты

Төрағасы – Е.Ю. Кайль, төрағаның орынбасары –И.И. Липустина, хатшысы –Е.И. Черноусова, мүшелері: Ш.К. Тұрғанбаева, В.М. Маменова, С.К. Акжолова, Ж.А. Мұхаметрахымова

№ 136 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, 3 ықшамауданы, 23, ғимарат: «№ 14 орта мектебі» КММ

Төрағасы – Савельев В.Ю., төрағаның орынбасары –Е.А. Мальгина, хатшысы – Камшимбаева М.К., мүшелері: Котельникова Л.О., Чухлебова О.В, Кожаева Д. К., Щелкунов

М. А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 137

Риддер қаласы, 3 ықшамауданы, 23, ғимарат: «№ 14 орта мектебі» КММ

Төрағасы –В.В. Ногин, төрағаның орынбасары – Щелкунова Т. А., хатшысы – Нечаева С.П. мүшелері: Э.Е. Ашкенева, Е.Н. Пономарева, М.С. Русанов, Р. Құрметұлы, А.Т. Кашқымбаева, Б.К. Байбинов, О.Г. Колесникова, Ж.О. Беркімбай

№ 138 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, 4 ықшамауданы, 28 ғимарат: «Д. Қонаев атындағы № 3 орта мектебі» КММ

Төрайымы - К.С. Қашкынбаева, төрағаның орынбасары –Е.Н. Теохмат, хатшысы –А.Ч. Отарбаева мүшелері: Б.М. Кошерова, Т. К. Мыспаев, Ш.Д. Казиева, И.С. Трудинова

№ 139 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, 4 ықшамауданы, 28 ғимарат: «Д. Қонаев   атындағы № 3 орта мектебі» КММ

Төрағасы –В.М Сизов., төрағаның орынбасары – Э.Б. Бытыкова, хатшысы – А.Т. Бұршакпаева, мүшелері: Л.Ю. Рубанова, Л.А. Овчинникова, Т.В. Худякова, Г.С. Мыспаева

№ 140 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, 4 ықшамауданы, 33, ғимарат: «Балапан» бөбекжай-балабақшасы» КМҚК

Төрайымы – Л.Н. Вдовина, төрағаның орынбасары – А.Ф. Недобитко, хатшысы – Г.Р. Калиева мүшелері: В.А. Емельянов, Ш.Т. Төлепқанова, И.М. Шомина, М.О. Жүнісова

№ 141 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, 5 ықшамауданы, 7, ғимарат: «№ 41 «Теремок» бөбекжай-балабақшасы» КМҚК

Төрайымы – А.М. Козина, төрағаның орынбасары – Е.В. Кустова, хатшысы – А.А. Коньшена, мүшелері: Н.А. Клиновицкая, Г.Т. Егімбаева, Н.И. Аракышева, Л. А. Антонова, К.К. Досанова, Т.И. Булатова

№ 142 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Островский көшесі, 86, ғимарат: «Риддер көпсалалы колледжі» КММ

Төрайымы – Н.В. Дубина, төрағаның орынбасары – Ю.С. Гусева, хатшысы – Е.Н. Плотникова, мүшелері: Е.Н.Коротина, Л.Н. Палагина, А.К. Бабақұмарова, Е.В. Баубекова

№ 143 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Л. Толстой көшесі, 24а, «№ 16 орта мектебі» КММ

Төрағасы – Е.С. Агешкина төрағаның орынбасары – Т.И. Добрина, хатшысы – Б.М. Абылхановна, мүшелері: И.Б. Беседина, С.В. Юшков, М.М. Сағандыкова, А.М. Кенжебаева, К.А. Фебер, Д.А. Ступак, А.А. Алимханова, А.А. Злых

№ 144 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Островский көшесі, 65, ғимарат: «Риддер аграрлық-техникалық колледжі» КМҚК

Төрайымы – М.М. Қаржаубаева, төрағаның орынбасары –Е.С. Харский, хатшысы –К.К. Садықова, мүшелері: В.М. Семёнова, С.К. Аманбаева, И.П. Юшкова, Л.Е. Мамыржанова, А.А. Мамиева, В. В. Горбачева

№ 145 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Луговая көшесі, 4, ғимарат: «Горький атындағы негізгі орта мектебі» КММ

Төрайымы – О.Г. Збродова, төрағаның орынбасары – И.С. Колмакова, хатшысы –И.Н. Недовесова, мүшелері: Н.В. Арефьева, Н.И. Долгова, Р.А. Казинская, А.Н. Кравченко

№ 146 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Буровая к-сі, 28, ғимарат: «№ 17 орта мектебі» КММ

Төрағасы – Ю.А. Новиков,   төрағаның орынбасары – О.В. Костомарова, хатшысы – Л.В. Беккер, мүшелері: А. В. Беккер, О.В. Аксенова, Н.В. Абакумова, Д. В. Петровский, А. А. Новиченко, Т.С. Асылханов

№ 147 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Лесное ауылы, «Риддер қаласындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі» РММ

Төрағасы – В.В. Кнауб, төрағаның орынбасары – В.А. Костомаров, хатшысы – А.М. Буллер, мүшелері: Т.И. Сальникова, С.С. Семенова

№ 148 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Бутаково а., Целинная к-сі, 33/1, ғимарат: «Бутаково а. негізгі орта мектебі» КММ

Төрайымы – Климова Ю.С., төрағаның орынбасары – Рахимова О.А., хатшысы – Лукьянова А.П., мүшелері: Рахимова К.К., Ханченко Н. Г.,

№ 1126 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Поперечное а., Новая к-сі, 28/1, ғимарат: «Поперечное а. негізгі орта мектебі» КММ

Төрайымы – Блинова Т.В., төрағаның орынбасары – Афанасьева В.Н., хатшысы – Мукатаева А.К., мүшелері: Бедарев А.Н., Шокоров В. В.

№ 1127 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қ., Тоқтаров к-сі, 4а, ғимарат: «Риддер қалалық ауруханасы» ШЖҚ КМК

Төрайымы – Устюгова Е.А., төрағаның орынбасары – Лукьянова С.В., хатшысы – Баянбаева А.С. мүшелері: Макарова Н. А., Шейн К. Н.

№ 1141 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Риддер қаласы, Тоқтаров көшесі, 8, ғимарат: ШҚО Ішкі істер департаменті Риддер қаласының полиция бөлімі

Төрағасы – Жумадилов А.С., төрағаның орынбасары – Шлемова Я.Е., хатшысы – Шураякова А.А. мүшелері: Абдрашитова А.В., Эктова Н. Г.