+7 (72336) 4-27-00

Риддер қаласы әкімінің аппараты және жергілікті атқарушы органдарының «Б корпусы» мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің аттестаттаудан өту кестесі

№ р/р

Тегі,  аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)

 

Санаты

Лауазымы

Мемлекеттік орган

Ескерту

1.

Құрманбаев Бауржан Рамазанұлы

Е-1

Қала әкімінің орынбасары

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Екінші кезең

2.

Дүйсембаев Данияр Бекқазыұлы

Е-1

Қала әкімінің орынбасары

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Екінші кезең

3.

Харченко Сергей Александрович

Е-1

Қала әкімінің орынбасары

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Екінші кезең

4.

Ларионов Кирилл Михайлович

Е-2

Әкім аппаратының басшысы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Екінші кезең

5.

Головина Светлана Борисовна

Е-3

Ұйымдастыру жұмыс бөлімінің басшысы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

6.

Пересыпко Светлана Александровна

Е-4

Кеңсенің бас маманы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

7.

Ниғметжанова Риза Советқызы

Е-4

Кеңсенің бас маманы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

8.

Ыбырайғалиева Сымбат Құмарбекқызы

Е-4

Кеңсенің бас маман – аудармашысы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

9.

Григорьева Надежда Викторовна

Е-4

Мемлекеттік – құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

10.

Котельникова Елена Геннадьевна

Е-4

Мемлекеттік – құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

11.

Алпысова Назым Әлімқанқызы

Е-3

Қаржы – шаруашылық бөлімінің басшысы, бас есепші

«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ

Үшінші кезең

12.

Рамазанова Айсұлу Зарлыханқызы

ER-1

Басшы

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Екінші кезең

13.

Демидова Елена Муртазаевна

ER-2

Басшының орынбасары

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

14.

Абакумова Екатерина Федоровна

ER-2

Басшының орынбасары

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

15.

Белкина Лариса Васильевна

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

16.

Қапасова Нұргуль Нұрбекқызы

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

17.

Васильева Ольга Анатольевна

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

18.

Жұмабаева Әсел Мұратқызы

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

19.

Негриева Ирина Николаевна

ER-4

Бас маман

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

20.

Ставицкая Ольга Ивановна

ER-4

Бас маман

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

21.

Вержбицкая Ирина Александровна

ER-5

Жетекші маман

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

22.

Колесникова Светлана Владимировна

ER-4

Бас маман

«Экономика және қаржы бөлімі» ММ

Үшінші кезең

23.

Аусанұлы Ерік

ER-1

Басшы

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Екінші кезең

24.

Альсеитова Маржан Сайлаубайқызы

ER-2

Басшының орынбасары

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

25.

Агафонова Ольга Сергеевна

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

26.

Козловская Елена Александровна

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

27.

Никитина Ольга Владимировна

ER-4

Бас маманы

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

28.

Топелекова Нагима Кенжебаевна

ER-4

Бас маманы

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

29.

Тихоненко Ирина Игоревна

ER-5

Жетекші маман

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

30.

Бобошко Анна Михайловна

ER-4

Бас маман

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

31.

Сулейменов Нұрбек Мұратұлы

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

32.

Свинарева Наталия Васильевна

ER-4

Бас маман

«Жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» ММ

Үшінші кезең

33.

Кайманакова Ольга Николаевна

ER-1

Басшы

«Кәсіпкерлік және туризм» ММ

Екінші кезең

34.

Штоколова Людмила Венадьевна

ER-4

Бас маман 

«Кәсіпкерлік және туризм» ММ

Үшінші кезең

35.

Әлібекқызы Әсел

ER-4

Бас маман

«Кәсіпкерлік және туризм» ММ

Үшінші кезең

36.

Букаева Зарина Муратовна

ER-4

Бас маман

«Кәсіпкерлік және туризм» ММ

Үшінші кезең

37.

Дүкенбаева Анар Оралқызы

ER-1

Басшы

«Ішкі саясат бөлімі» ММ

Екінші кезең

38.

Дорохина Оксана Александровна

ER-4

Бас маман

«Ішкі саясат бөлімі» ММ

Үшінші кезең

39.

Арғынша  Дидар  Қаирбекұлы

ER-4

Бас маман

«Ішкі саясат бөлімі» ММ

Үшінші кезең

40.

Мукатова Сания Хидаркызы

ER-5

Жетекші маман

«Ішкі саясат бөлімі» ММ

Үшінші кезең

41.

Мұхамедчинов Қуат Маратұлы

ER-1

Басшы

«Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ

Екінші кезең

42.

Сикумбаев Нурлан Зархомович

ER-3

Сектор меңгерушісі

«Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ

Үшінші кезең

43.

Эктова Татьяна Владимировна

ER-4

Бас маман

«Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ

Үшінші кезең

44.

Тоқтарқан Жадыра Тоқтарқанқызы

ER-5

Жетекші маман

«Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ

Үшінші кезең

45.

Нұрмухамбетов  Ержан  Кенжебекұлы

ER-2

Басшының орынбасары

«Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» ММ 

Үшінші кезең

46.

Ракимов Жандос Крыкбайұлы

ER-4

Бас маман

«Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» ММ 

Үшінші кезең

47.

Қаппасова Зәуреш Мұратбекқызы

ER-4

Бас маман

«Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» ММ 

Үшінші кезең

48.

Атантаева Ұлжан Сатыбалдықызы

ER-4

Бас маман

«Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» ММ 

Үшінші кезең

49.

Турсынбеков Оржан Оралбекұлы

ER-1

Басшы

«Білім беру бөлімі» ММ

Екінші кезең

50.

Кузьмина Мария Владимировна

ER-4

Бас маман

«Білім беру бөлімі» ММ

Үшінші кезең

51.

Далелқан Назыр Бостанұлы

ER-5

Жетекші маман

«Білім беру бөлімі» ММ

Үшінші кезең

52.

Жүнүсов Әділ Қазезұлы

ER-4

Бас маман

«Мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ

Үшінші кезең

53.

Мироненко Наталья Петровна

ER-4

Бас маманы

«Мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ

Үшінші кезең

54.

Сладкевич Анна Николаевна

ER-4

Бас маманы

«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ

Үшінші кезең

55.

Куслиянова Жайнагүл Нұрмухамбетқызы

ER-4

Бас маманы

«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ

Үшінші кезең

56.

Долгова Наталья Ивановна

ER-4

Бас маманы

«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ

Үшінші кезең

57.

Қайсанова Инара Хайруллақызы

ER-5

Жетекші маман

«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ

Үшінші кезең

 

Әкім аппаратының басшысы                                                                                                                                   К. Ларионов